Aktualności

Odbiór własny towaru zamówionego w sklepie internetowym - czyli zakupy w kilka sekundZmiana sobotnich godziny pracy SDH Klimczok

http://spolembb.com


16 grudnia 2015 - świateczny tir coca-coli w Społem PSS Bielsko-Biała

Dobrze bawiliśmy się na imprezie zorganizowanej na placu pod domem handlowym Klimczok. Było dużo muzyki,
mikołaj i oczywiście mnóstwo coca-coli.


Giełda zimowego sprzętu sportowego oraz jarmark staroci na targowisku27 sierpnia odbyło się wielkie otwarcie sklepu nr 1 przy ul.Przechód Dworcowy 2 w Bielsku-Białej.

Zapraszamy na zakupy od piniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-20.00, w soboty: 7.00-15.00, w niedziele: 7.00.14.00.


Zakończona modernizacja sklepu nr 1 przy ul.Przechód Dworcowy 2 w Bielsku-Białej


Modernizacja sklepu nr 1 przy ul.Przechód Dworcowy 2 w Bielsku-Białej

W trosce o stałe podnoszenie komfortu i jakości zakupów, a tym samym zadowolenie naszych klientów sukcesywnie modernizujemy sklepy wchodzące w skład naszej sieci.
18 maja 2015r. rozpoczęliśmy przebudowę sklepu nr 1 zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS w Bielsku-Białej przy ul. Przychod Dworcowy 2.
W planach mamy remont, modernizację oraz znaczne zwiększenie powierzchni handlowej sklepu. Mamy nadzieję, że nowo otwarty w pierwszych dniach września 2015 sklep spełni Państwa oczekiwania pod względem asortymentowym, cenowym i estetycznym.
W trakcie trwania remontu zapraszamy na zakupy do pozostałych sklepów naszej sieci handlowej a w szczegolności do zlokalizowanego w sąsiedztwie sklepu Lux przy ulicy Trakcyjnej 29 ( boczna od ulicy Warszawskiej miedzy dworcem PKP a rondem Sarni Stok, obok dawnej stacji benzynowej CPN ). Poniżej przedstawiamy lokalizację sklepu Lux.
OFERTA HANDLOWA TARGOWISKA przy ul.Lompy w Bielsku-Białej

W dniu 25 sierpnia 2014r. oddano do użytku modernizowaną od kilku miesięcy część Targowiska. Plac targowy został zadaszony, oświetlony i ogrodzony.
Gwarantujemy dobre warunki do dokonywania zakupów targowiskowych "pod dachem", niepowtarzalną, przyjazną atmosferę i tradycyjny klimat targowiska.

W ramach zmodernizowanego targowiska oferujemy możliwość prowadzenia działalności:

a) handlowej - prowadzenie handlu detalicznego, dni targowych itp.;

b) marketingowej - urządzanie wszelkiego rodzaju działalności wystawienniczej, promocji towarów spożywczych i innych przez producentów, reklamowej;

c) rekreacyjnej - urządzanie imprez o charakterze kameralnym, urządzanie imprez regionalnych:

  • "Dzień Pstrąga",
  • "Dzień Zbójnicki",
  • "Święto Chleba" - prezentacja i sprzedaż chlebów i pieczywa okolicznych piekarni,,
  • "Święto serów i nabiału", prezentacja dorobku beskidzkich producentów,
  • "Rękodzieło ludowe",
  • Jarmark świąteczny np. Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia, Walentynki,
  • Zioła i środki przyrodolecznicze,
  • Giełdy asortymentowe, np: starocie, budowlana, "witaj szkoło", ogrodnictwo itp.,
  • Imprezy wystawiennicze związane ściśle ze specyfiką miasta: Dni Bielska, wystawy ogrodnictwa, sprzętu rolniczego, materiałów budowlanych itp.,
  • Imprezy artystyczne o charakterze regionalnym.

W chwili obecnej na placu targowym znalazły lokalizację stragany do handlu "ze stołu" zadaszone i oświetlone o łącznej powierzchni około 160m2.

Targowisko czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 14.00, natomiast środa i sobota są tradycyjnymi dniami targowymi.

Handel "ze stołu" odbywa się na zasadzie wykupu miejsca wyznaczonego przez Kierownika Targowiska. Istnieje również możliwość miesięcznej rezerwacji stałych miejsc handlowych.

CENNIK OPŁAT kształtuje się następująco:

WYNAJĘCIE STRAGANU - rezerwacja miesięczna - 100,00zł/mkw netto
WYNAJĘCIE STRAGANU - środa i sobota - 15,00zł/mkw netto
WYNAJĘCIE STRAGANU - poniedzialek, wtorek, środa, piatek - 8,00zł/mkw netto

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszych stoisk z bogatą ofertą w zakresie art.spożywczych i przemysłowych oraz zapraszamy do prowadzenia działalnoœci gospodarczej na Tragowisku.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewodztwa Śląskiego na lata 2007-2013Najnowsze promocje cenowe


Program lojalnościowy Kupuj w "Społem"


14 listopada 2013 Społem" PSS w Bielsku-Białej uruchomiła program lojalnościowy pod hasłem Kupuj w "Społem".

Robiąc zakupy Klienci zbierają punkty, które potem wymieniane są na bony zakupowe. Więcej informacji na stronie: http://spolembb.comKosze okolicznościoweW ofercie habdlowej posiadamy gotowe go nabycia kosze okolicznościowe.

Więcej informacji na stronie: http://spolembb.com


Delikatesy internetowe w Społem PSS w Bielsku-Białej

W trosce o komfort i jakość zakupów Społem PSS w Bielsku-Białej ofaruje Państwu sprzedaż internetową atrykułów spożywczo-przemysłowych. W naszych e-delikatesach umieściliśmy już ponad 18000 artykułów, których z dnia na dzień przybywa. Towar dostarczamy pod wskazany adres na terenie Bielska-Białej i okolic. Koszt dowozu w zależności od wartości zamówienia i odleglości waha się od 0 do 19.99 zł. Spakowany towar można również odebrać w SDH Klimczok w Bielsku-Białej. Zapraszamy na zakupy. Spożywczy sklep internetowy Społem w Bielsku-Białej

"Spożywczy sklep internetowy" http://spolem.bielsko.pl
Do góry


Mapa dojazdu do siedzibyMapa sklepów
Mapa z rozmieszczeniem sklepów PSS Społem w Bielsku-Białej.Programy unijne